Azzja

Azzja, czyli Asia Mądry jest wokalistką pochodzącą z Kaszowa (Cashville), aktywnie działającą na krakowskiej scenie. Asia była członkinią Antikings Records,  współpracowała m.in. z ekipą Erestyka, Synonim ZP, z Pawłem Kargy Kargolem, który jest producentem takich utworów jak  Anymore, Lie to Me, Favorite Place oraz z formacją Oskor&Ender, z którą często można ją usłyszeć na koncertach.

Ma na koncie udział w castingach w programie Must Be The Music, gdzie znalazła się w ścisłej 65tce uczestników a także występ w XFactorze, w którym przeszła wraz z  77 osobami do następnego etapu. W 2011 roku został zrealizowany teledysk do kawałka Favorite Place. Można ją usłyszeć na solowej płycie Załaza w utworze Otwarta Brama, gdzie oprócz śpiewu również rapuje. Udzieliła się także na płycie projektu Zło na Topie 2 w kawałku Ponad chmurami. Niedawno ukazał się jej pierwszy singiel pt. Pain, promujący jej nadchodzącą płytę.

Azzja śpiewa głównie w klimacie avant-pop i r’n’b, jej twórczość zahacza jednak coraz częściej o hiphop, dancehall oraz funk.

http://www.facebook.com/AzzjaOfficial
http://www.azzja.pl
http://www.facebook.com/AntikingsRecords
antikings@o2.pl
4 myśli w temacie “Azzja

Dodaj komentarz (Pamiętaj o kulturze słowa i szacunku do drugiej osoby).

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s