Draq

Draq to raper tworzący hiphop  już ponad 10 lat. Jest członkiem oraz współzałożycielem ekipy MFS (Materialna Forma Słowa).

„Prace nad pierwszą płytą z Grochem odwlekały się bardzo długo, kawałki powstawały, przedawniały sie i z upływem czasu lądowały do szuflady.  Nadszedł jednak ten moment, kiedy nagrywki ruszyły pełną parą i poszło…czego owocem był album SMP – Sektor Miasta Piąty, który ukazał się w postaci fizycznej w 2008 roku. Na płycie udzielił się między innymi  Gniewko – chłopak z dzielnicy, który po jakimś czasie dołączył do ekipy MFS.  Wspólnym sumptem ruszyły prace nad druga płytą. Zapach Rapu – bo o nim mowa ukazał się w wersji dwupłytowej mieszczącej 24 numery w grudniu 2010 roku. Oba albumy MFS charakteryzuje zróżnicowany styl, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od życiówek po lekkie kawałki na melanż jak i numery na przysłowiową beke.
Draq  obecnie skoncentrował się na tworzeniu solowego materiału, który planuje wydać jeszcze w 2012 roku, oraz projekcie z PRZ’em – raperem przebywającym obecnie na wyspach. Projekt  „Szwadrony Chwały”  będzie obfitował w różne style muzyczne, a gościnnie wystąpią zarówno MC z Polski jak i z za granicy.”

DYSKOGRAFIA:
MFS – Zapach Rapu (2010)
MFS – Sektor Miasta Piąty (2008)

Plany:
Draq – ? (2012)
Draq & PRZ – Szwadrony Chwały (2012)

Promomix płyty MFS – Zapach Rapu:

Dodaj komentarz (Pamiętaj o kulturze słowa i szacunku do drugiej osoby).

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s