Freak – Majk Jak Dłoń Własna [Recenzja]

Na stronie hiphopwpolsce.blogspot.com pojawiła się recenzja płyty Freaka – Majk Jak Dłoń Własna. Sprawdźcie co autor myśli nt. ostatniej solówki rapera.

„Który to już album Freaka? Bodaj piąty… Nawet nie jestem pewien, bo koleś siedzi tak długo na krakowskiej scenie, że ciężko spamiętać. Ja kojarzę jego 4 labumy, może wydał coś jeszcze. Ale to nie istotne, chociaż warto przypomnieć jego postać, bo jest starym wyjadaczem na podziemnej scenie, a poza tym, właśnie wydał swój kolejny materiał, tym razem dość krótkie extedned play.
Kto w Krakowie ogarnia złotoerowe brzmienie? Oczywiście, że Hakim, któż by inny? I to właśnie Hakim wziął na siebie produkcję krążka. Kto zna produkcje Hakima, ten doskonale będzie się orientował, jak brzmi płyta. To porządne, złotoerowe podkłady, które bujają głową i są pełne fajnie powyciąganych i poskładanych sampli. Hakim ma spore wyczucie, jeśli chodzi o produkcje tego typu, po prostu czuje się w klimatach NY ’93 jak ryba w wodzie. Mnie, człowiekowi wychowanemu na rapie przełomu ’80 i ’90, takie produkcje bardzo leżą. „

Przeczytaj całą recenzję: http://hiphopwpolsce.blogspot.com/2013/08/freak-majk-jak-don-wasna.html


Dodaj komentarz (Pamiętaj o kulturze słowa i szacunku do drugiej osoby).

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s