Trol – Na przedmieściach II [Fotorelacja]

W ubiegłym tygodniu zakończyła się realizacja zdjęć do nowego krakowskiego teledysku. Tym razem klip powstał do kawałka Trola z gościnnym udziałem Hakima. Na Przedmieściach II”będzie teledyskiem zapowiadającym już III solową płytę Trola. Plan zdjęciowy stanowiły miejscówki na Prokocimiu dobrze znane chłopakom, a i niektórzy doskonale je pamiętają z klipu Hakima Na Przedmieściach.

Oprócz wykonawców na teledysku będziemy mogli zobaczyć wiele znanych twarzy krakowskiego podziemia. Co ciekawe na klipie obok rapu będziemy mogli zauważyć inne elementy kultury hh związane z graffiti a także b-boying’iem (Topowi Szydercy), swoje umiejętności zaprezentował również jeden z krakowskich barmanów.

Reżyserią teledysku zajął się Wojciech Sendor (Syndykat), który stanął również za kamerą. To jego kolejny, po między innymi Jawa czy sen, Miasto nocą czy też Nowy sort klip. Będzie on odpowiedzialny również za montaż i mastering, którymi zajmie się już w najbliższych dniach. Myślę, że i tym razem produkcja nas pozytywnie zaskoczy, na pewno będzie dynamiczna a przede wszystkim oryginalna.

GTK

Więcej zdjęć: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328514153900994.78439.248929785192765&type=1


Dodaj komentarz (Pamiętaj o kulturze słowa i szacunku do drugiej osoby).

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s